Patso Burger LogoHIZLI, LEZİZ, DOYURUCU ve UYGUN FİYATLARIMIZ İLE 24 YILDIR HİZMETİNİZDEYİZ... 
  Patso Burger Hızlı, Ekonomik, Doyurucu ve Leziz
   

  Hakkımızda

  HAKKIMIZDA
  PatsoBurger efsanesinin arkasında 1961 doğumlu Rize'nin Çayeli ilçesinde dünyaya gelen Mehmet Aslan Aktaş ve kardeşi Bekir Aktaş'ın imzası bulunuyor.
  İlkokuldan itibaren çalışmaya başlayan Mehmet Aslan Aktaş, kardeşi Bekir Aktaş'ın üniversiteyi bitirmesiyle 1991 yılında hayalini gerçekleştirmek istediği İstanbul'un Üsküdar ilçesinde, Kuruçeşme mevkiinde 115/a numarasında bulunan ilk Patso Büfeyi faaliyete geçirdik.

  Dürüst ve titiz çalışma disiplini ile kısa zaman içinde Üsküdar ve çevresinden başlayarak ciddi bir hayran kitlesine kavuşan Patso Büfe, Üsküdar müdavimlerininde uğramadan geçemedikleri bir yer haline geldi. Aktaş kardeşlerin bütün ayrıntılarıyla ilgilenerek, yiyecek içeçek sektörünün efsanesi haline dönüştürdüğü Patso Burger Mehmet Aslan Aktaş'ın oğlu Kasım Aktaş'ın da üniversiteyi bitirerek yönetime katılmasıyla yeni kuşaklarında bu muhteşem lezzetin devamını getireceklerini belirttiler. 
  Patso Burger tam 24 yıldır lezzet ve kalitesi ile öncü hizmet ve ürün çeşitliliği ile Türkiye'nin en yenilikçi fast food markası olma ayrıcalığını koruyor.

  MİSYONUMUZ
  Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
  Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak,
  Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
  Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
  Yenilikçi bir şirket olarak geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,
  İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
  Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
  Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
  Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...
  VİZYONUMUZ
  Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek,
  Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile Türkiye genelinde belirleyici olmak,
  Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak,
  Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek,
  Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek,
  Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.
  KALİTE POLİTİKALARIMIZ
  Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektedir.
  Hizmette hedefimiz "İlk Seferde Doğru Yapmak" ve "Sıfır Hata"dır. İmal etmekte olduğumuz ürünleri zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilmez bir ilkedir.
  Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz, bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.